Bylinkové Kombo

Naše bylinkové Kombo.
To je kombinácia Tinktúry na uvoľnenie a Konopnej masti.

naše výhodné bylinkové Kombo
Konopná masť 30 g a Tinktúra na uvoľnenie 50 ml

Táto kombinácia sa v praxi mimoriadne osvedčila a preto Vám ju môžeme srdečne odporúčať. Spoľahlivo pomáha v nižšie uvedených prípadoch.

naše výhodné bylinkové Kombo XL
Konopná masť 50 g a Tinktúra na uvoľnenie 100 ml

Konopná masť – prírodný zázrak

Naša Konopná masťvysoký obsah účinných liečivých látok, až 27%. Vyznačuje sa tým, že nie len mierni a odstraňuje bolesti kĺbov, kostí, šliach, stavcov a platničiek chrbtice, ale aj veľmi účinne liečivo pôsobí na ich uzdravenie. Tiež má výborné účinky pri liečbe zápalov priedušiek, popľúcnice, pohrudnice, pľúc, šliach a kĺbov a výrazne prispieva k rýchlejšiemu uzdraveniu.

naše výhodné bylinkové Kombo MAXI
Konopná masť 100 g a Tinktúra na uvoľnenie 250 ml

Naša Konopná masť účinne pomáha liečiť bércové vredy, reumatické choroby, takzvané opotrebované kolená, lakte, presilenia a ďalšie. Veľmi účinne pôsobí pri hojení poúrazových a pooperačných stavov nie len končatín. Účinne pomáha aj pri prechladnutí šliach, svalových tkanív a kostí. Vo veľkej väčšine prípadov tlmí, tíši a odstraňuje bolesti. Účinok je citeľný v priebehu minút až desiatok minút v závislosti od závažnosti ochorenia, či problému. Liečivo pôsobí na uzdravenie. Jej účinkom je aj výrazné urýchlenie hojenia a zlepšenie hojenia jaziev. Naša Konopná masť – prírodný zázrak je, vďaka špeciálnemu tradičnému postupu výroby účinnejšia, ako väčšina obdobných mastí, dostupných na trhu.

Konopná masť – prírodný zázrak
obsah 30, 50 a 100 g

Naša konopná masť veľmi vysokú úžitkovú a liečebnú hodnotu. Jej účinky sa prejavujú rádovo v priebehu desiatok minút – napr. úplným utíšením bolesti – až niekoľkých týždňov. Za obdobné výsledky, dosiahnuté inými liečebnými postupmi by užívateľ zaplatil prinajmenšom niekoľkonásobnú alebo rádovo vyššiu cenu.

Tinktúra na uvoľnenie

Tinktúra na uvoľnenie je 100% prírodná bylinná alkoholová tinktúra, vyrobená podľa originálneho pôvodného receptu dlhodobým macerovaním výťažkov rastlín z čeľade Alliaceae a Levandule lekárskej. Tinktúra obsahuje v koncentrovanom množstve dôležité minerálne látky. Predovšetkým železo, zinok, fosfor, sodík, draslík, horčík, vápnik, selén, meď, jód a ďalšie.

Tinktúra na uvoľnenie
objem 50 a 100 ml

Tinktúra pôsobí po aplikácii takmer okamžite a účinné látky v nej obsiahnuté sa vstrebávajú cez pokožku priamo na miesto, kde sú potrebné. Tinktúra prináša úľavu od presilenia, napätia a bolesti. Taktiež pri prechladeniach a zápaloch tkanív, šliach, kostí a kĺbov. Je účinná pri urýchlení hojenia pooperačných a poúrazových stavov. Účinne a rýchlo dodáva potrebnú minerálnu výživu pokožke, svalom, kĺbom aj šlachám.

Tinktúra na uvoľnenie
objem 250 ml

Tinktúra nemá žiadne vedľajšie nežiadúce účinky a nijaké kontraindikácie pri používaní nie sú doposiaľ známe.

Tinktúra na uvoľnenie je teda mimoriadne vhodná na použitie v kombinácii s Konopnou masťou. A to ako pri problémoch s veľkými kĺbmi kolien, stehien a lakťov, tak aj pri problémoch so stavcami a platničkami chrbtice chrbta a krku. Tiež pri zápaloch priedušiek, pohrudnice, popľúcnice, pľúc. Skvelo účinkuje v tejto kombinácii tiež pri reumatických chorobách.

Teraz v ponuke aj cenovo výhodnejšie Kombo balíčky – Konopná masť + Tinktúra na uvoľnenie!


naše výhodné bylinkové Kombo
Masť 30 g a Tinktúra 50 ml
naše výhodné bylinkové Kombo XL
Masť 50 g a Tinktúra 100 ml
naše výhodné bylinkové Kombo MAXI
Masť 100 g a Tinktúra 250 ml

Komentáre užívateľov bylinkového Komba nájdete úplne dole na stránke produkty.

Svoj vlastný komentár môžete pridať ku konkrétnemu Vami zakúpenému produktu v našom internetovom obchode v záložke Recenzie, pokiaľ ste nákup uskutočnili ako registrovaný zákazník.