Bylinkové Kombo

Naše bylinkové Kombo.
To je kombinácia Tinktúry na uvoľnenie a Konopnej masti.


naše výhodné bylinkové Kombo
Konopná masť 30 g a Tinktúra na uvoľnenie 50 ml

Táto kombinácia sa v praxi mimoriadne osvedčila a preto Vám ju môžeme srdečne odporúčať. Spoľahlivo pomáha v nižšie uvedených prípadoch.

naše výhodné bylinkové Kombo XL
Konopná masť 50 g a Tinktúra na uvoľnenie 100 ml

“Mala som dlhší čas problém z reumou v rukách, zápestia a prsty hlavne pri zmenách počasia a daždivých dnoch. Odkedy užívám vašu tinktúru a masť tak sa mi stav velice zlepšil. Ani zmena počasia mi už nerobí také problémi a bolesť ako pred tým. A móžem aj štrikovať a lúštit krížovky čo pred tým bol pre mna problém. Ďakujem vám.”
Alojzia, okr. Rožňava

Konopná masť – prírodný zázrak

Naša Konopná masťvysoký obsah účinných liečivých látok, až 27%. Vyznačuje sa tým, že nie len mierni a odstraňuje bolesti kĺbov, kostí, šliach, stavcov a platničiek chrbtice, ale aj veľmi účinne liečivo pôsobí na ich uzdravenie. Tiež má výborné účinky pri liečbe zápalov priedušiek, popľúcnice, pohrudnice, pľúc, šliach a kĺbov a výrazne prispieva k rýchlejšiemu uzdraveniu.

naše výhodné bylinkové Kombo MAXI
Konopná masť 100 g a Tinktúra na uvoľnenie 250 ml

“…po páde z bicykla som nemohol poriadne hýbať pravou rukou. Na chirurgii nič nezistili, vraj je to buchnuté a prejde to samo. Dva týždne som trpel ako kôň od.bolesti, hlavne večer, poriadne som nevedel ležať v noci. Ibalgin nič moc, akurát som mal z neho rozhasený žalúdok. Flector pomohol ale len na pár hodín. Už som bol zúfalý, keď som narazil na vašu konopnú masť. Tak skvelú vec som ešte nevidel! Bolesť prestala behom dvoch hodín a o tri dni som mohol bez obáv hýbať rukou. Za mňa päť hviezdičiek a palec hore.”
Tibor, Svidník

Naša Konopná masť účinne pomáha liečiť bércové vredy, reumatické choroby, takzvané opotrebované kolená, lakte, presilenia a ďalšie. Veľmi účinne pôsobí pri hojení poúrazových a pooperačných stavov nie len končatín. Účinne pomáha aj pri prechladnutí šliach, svalových tkanív a kostí. Vo veľkej väčšine prípadov tlmí, tíši a odstraňuje bolesti. Účinok možno pozorovať v priebehu minút až desiatok minút. V závislosti od závažnosti ochorenia, či problému. Liečivo pôsobí na uzdravenie. Výrazne urýchľuje hojenie rán a zlepšuje hojenia jaziev. Vďaka špeciálnemu tradičnému postupu výroby je účinnejšia, ako väčšina obdobných mastí, dostupných na trhu.

Konopná masť – prírodný zázrak
obsah 30, 50 a 100 g

“Manžel mal problémy s nohami, okrem iného aj bércové vredy. Ešte šťastie, že nie úplne otvorené a mokvajúce, ako to už neraz býva v tých vyšších štádiách. Dostala som radu, že táto mastička a najlepšie aj s tinktúrou by na to mohla pomôcť. Sprvoti však muž o tom ale nechcel ani počuť. Potom keď som mu dohovárala hádam mesiac, tak naveľa naveľa sa nechal obmäkčiť. Ani nebudem písať, čo vystrájal prvý krát, keď som mu natrela nohy tinktúrou. Ale napokon vydržal a nechal si natrieť aj mastičku. Čo ma veľmi prekvapilo bolo, že asi po hodine mi prekvapený povedal, že ho nohy bolia menej ako doteraz. A preto si to aj nechal natierať znova. No a po asi štrnástich dňoch už bolo viditeľné, že sa mu tie nohy pomaly hoja, že sa mu ten stav zlepšuje. Teraz to užíva vyše jeden a pol mesiaca a na prekvapenie už aj lepšie chodí, aj čo to už vonku porobí. To čo vlastne posledný rok už ani nerobieval, ako mal nohy unavené. Nanajvýš keď sme šli niekde na úrad vybaviť, alebo k lekárovi tak do auta a z auta a naspäť domov. Som tomu naozaj veľmi rada a v mene seba aj manželovom vám ďakujem.”
Žofia, Bardejov

Naša konopná masť veľmi vysokú úžitkovú a liečebnú hodnotu. Jej účinky sa prejavujú rádovo v priebehu desiatok minút – napr. úplným utíšením bolesti – až niekoľkých týždňov. Za obdobné výsledky, dosiahnuté inými liečebnými postupmi by užívateľ zaplatil prinajmenšom niekoľkonásobnú alebo rádovo vyššiu cenu.

Tinktúra na uvoľnenie

Je 100% prírodná bylinná alkoholová tinktúra. Vyrába sa podľa originálneho pôvodného receptu dlhodobým macerovaním výťažkov rastlín z čeľade Alliaceae a Levandule lekárskej. Tinktúra obsahuje v koncentrovanom množstve dôležité minerálne látky. Predovšetkým železo, zinok, fosfor, sodík, draslík, horčík, vápnik, selén, meď, jód a ďalšie.

Tinktúra na uvoľnenie
objem 50 a 100 ml

“Vyskúšal som od Vás tinktúru na uvoľnenie v kombinácii s konopnou masťou. Mal som zranenie, kedy som sa porezali pri pílení dreva. Rana na ruke asi desať centimetrov dlhá, našťastie nie veľmi hlboká. Na chirurgii mi to vyčistili a zašili. Len sa to pomaly hojilo. Na internete som našiel reklamu a objednal, písali, že je najlepšie používať tinkturu a masť. Je to pravda, rana sa mi vyhojila veľmi dobre a rýchlo, bez bolesti a svedenia. Máte skvelé výrobky, ďakujem.”
Béla, okr. Trebišov

Tinktúra pôsobí po aplikácii takmer okamžite a účinné látky v nej obsiahnuté sa vstrebávajú cez pokožku priamo na miesto, kde sú potrebné. Tinktúra prináša úľavu od presilenia, napätia a bolesti. Taktiež pri prechladeniach a zápaloch tkanív, šliach, kostí a kĺbov. Je účinná pri urýchlení hojenia pooperačných a poúrazových stavov. Účinne a rýchlo dodáva potrebnú minerálnu výživu pokožke, svalom, kĺbom aj šlachám.

Tinktúra na uvoľnenie
objem 250 ml

“Na začiatku tejto poslednej zimy som mala zápal pohrudnice. Lekárka ma vypísala skoro na mesiac a musela som ležať našťastie mi známa doniesla vašu konopnú masť. Užívala som ju podľa návodu a musím povedať že som sa už o dva týždne cítila výborne a nemusela som ležať tak dlho. Potom dostala moja malá neter dosť ťažký zápal priedušiek a tiež sme jej to dávali a veľmi to pomohlo a urýchlilo celé liečenie. Jednoznačne to odporúčam aspoň vyskúšať ja som s produktom veľmi spokojná.”
Marta, Žarnovica

Nemá žiadne vedľajšie nežiadúce účinky a nijaké kontraindikácie pri používaní nie sú doposiaľ známe.

Tinktúra na uvoľnenie je teda mimoriadne vhodná na použitie v kombinácii s Konopnou masťou. A to ako pri problémoch s veľkými kĺbmi kolien, stehien a lakťov, tak aj pri problémoch so stavcami a platničkami chrbtice chrbta a krku. Tiež pri zápaloch priedušiek, pohrudnice, popľúcnice, pľúc. Skvelo účinkuje v tejto kombinácii tiež pri reumatických chorobách.

Teraz v ponuke aj cenovo výhodnejšie Kombo balíčky – Konopná masť + Tinktúra na uvoľnenie!


naše výhodné bylinkové Kombo
Masť 30 g a Tinktúra 50 ml
naše výhodné bylinkové Kombo XL
Masť 50 g a Tinktúra 100 ml
naše výhodné bylinkové Kombo MAXI
Masť 100 g a Tinktúra 250 ml