Prací gél OZOPA

Prací gél Ozopa

Novinkou v našej ponuke je BIO prací gél OZOPA. Je vhodný na ručné pranie, ako aj na pranie v práčke.

Balenie vo vedierku s váhou 1.1 kg

Výhodný, ekologický a šetrný

Prací gél Ozopa je vhodný na pranie čiernych, bielych a aj farebných textílií, či už z prírodných alebo zo syntetických materiálov a jemnú bielizeň. Je vhodný do všetkých pracích programov a všetkých teplôt, od 30 do 95 stupňov. Dokonca je výborne účinný aj pri praní vo vode s teplotou nižšou, ako je 30 stupňov celzia.

Pri praní s naším pracím gélom nie je potrebné používať aviváž, čím sa znižujú náklady na pranie. Vyprané prádlo príjemne vonia konkrétnou prírodnou vôňou, či je to levanduľa, mäta, klinček alebo citrus.

BIO Prací gél OZOPA – originálna receptúra

BIO prácí gél Ozopa obsahuje osvedčené a vysoko kvalitné zložky – čistú pitnú vodu z horského prameňa, zmäkčovač vody, čisté pracie mydlo a bylinné výťažky, podľa druhu vône.

– Prací gél je vhodný pre alergikov aj malé deti
Nedráždi pokožku
– Obsahuje prírodné zloženie a vysoký podiel pracích zložiek
– Veľmi účinne odstraňuje škvrny a špinu
Chráni vlákna aj farby oblečenia

Praktické balenie vo vedierku s rúčkou a uzáverom s bezpečnostnou poistkou

Náš prací gél, na rozdiel od bežne predávaných gélov, neobsahuje vysoký podiel konzervačných látok, ani ekologicky problematických zložiek, takže máte istotu, že periete naozaj šetrne a ohľaduplne voči svojmu organizmu, aj voči životnému prostrediu. Náš prací gél obsahuje takmer 100% pracieho prostriedku.


Ponúkame v piatich variantách

V ponuke máme aktuálne päť variánt BIO pracieho gélu:

Čistý – bez pridaných aromatických bylinných zložiek

S decentnou a upokojujúcou vôňou levandule

So sviežou vôňou mäty

S jemne korenistou vôňou klinčeka

S decentne sviežou vôňou citrusov

BIO prací gél Ozopa je vysoko kvalitný prací gél perleťovo bielej farby. Má skvelé pracie účinky a je veľmi účinný na škvrny a špinu už pri praní na nižších teplotách pri kratších pracích programoch.

BIO prací gél Ozopa je balený vo vedierkach s rúčkou a uzáverom s bezpečnostnou poistkou. Čistá váha obsahu jedného balenia je 1,1 kg. Množstvo gélu, potrebné na jednu štandardnú práčku je 40-50 gramov. Jedno balenie pracieho gélu vystačí na 27 pračiek, bez nutnosti používať aviváž!

Prací gél je balený vo vedierkach z praktických dôvodov, nakoľko jeho hustota je natoľko veľká (zhruba hustota aspiku), že balenie vo fľašiach by bolo problematické z hľadiska použiteľnosti.

Dávkovanie je veľmi jednoduché, ako odmerku stačí použiť štandardnú kuchynskú naberačku. Jedna naberačka = množstvo potrebné na jedno pranie v práčke. Gél je potrebné skladovať v uzavretom vedierku, aby nedošlo k jeho vysychaniu a stuhnutiu. Prípadné stuhnutie alebo vyzrážaná voda v nádobe s gélom nie sú závadou a nemajú nijaký vplyv na kvalitu a účinnosť pracieho gélu.

Odporúčanie: Pred vložením pracieho gélu do práčky gél mierne rozmiešajte v pohári s trochou čistej vody. Nakoľko je jeho konzistencia pomerne hustá, bude sa potom ľahšie rozpúšťať v samotnej práčke a taktiež nedôjde k prípadnému upchaniu prietoku vody v práčke.

Množstvo gélu v balení postačí na 24-30 pračiek.

Vyrobené na Slovensku.Svoj vlastný komentár môžete pridať ku konkrétnemu Vami zakúpenému produktu v našom internetovom obchode v záložke Recenzie, pokiaľ ste nákup uskutočnili ako registrovaný zákazník.