Hľadáme šikovných spolupracovníkov

Hľadáme spolupracovníkov – šikovných, zodpovedných a spoľahlivých ľudí na pozíciu Predajca prírodných produktov pre územie celého Slovenska.

Hľadáme šikovných spolupracovníkov, ktorí sa radi stretávajú s druhými, sú komunikatívni, cieľavedomí, ktorí chcú byť pánmi svojho času. Vyšší vek, materská dovolenka alebo zdravotné postihnutie nie je prekážkou.

Hľadáme spolupracovníkov na plný úväzok, ale aj takých ktorí si chcú privyrobiť popri súčasnom zárobku. Výhodou sú skúsenosti s priamym predajom, znalosť miestopisu, vodičské oprávnenie a vlastné vozidlo. Provízie sa pohybujú od 20% a sú vyplácané týždenne.

V prípade záujmu nás kontaktujte e-mailom na spolupraca@ozopa.sk alebo cez kontaktný formulár nižšie.


Momentálne hľadáme spolupracovníkov z celého slovenska aj na ONLINE spoluprácu.

Čo to znamená?

Hľadáme komunikatívnych ľudí vo veku od 15 rokov, ktorí často a radi používajú sociálne siete ( hlavne Facebook ). Ľudí, ktorí si radi píšu s druhými online užívateľmi a chcú si popri tejto svojej bežnej aktivite privyrobiť. Náplňou práce nie je nič iné, len písanie si s druhými ľuďmi a odporúčanie našich produktov. Spolupráca je vhodná pre študentov, nezamestnaných, mamičky na materskej dovolenke, dôchodcov a podobne. Zárobky od 200 eur mesačne – len za niekoľko viet denne popri bežnom četovaní a to z pohodlia vlastného domova! Viac informácií sa dozviete, keď nás budete kontaktovať.

V prípade záujmu nás kontaktujte prostredníctvom formulára nižšie. Tešíme sa na spoluprácu!


Kontaktný formulár

Polia označené * sú povinné.